Marka Patent

Türk Patent ve Marka Kurumu’nun tanımına göre marka; bir işletmenin mal ve/veya hizmetlerini bir başka işletmenin mal ve/veya hizmetlerinden ayırt etmeyi sağlaması koşuluyla, kişi adları dahil, özellikle sözcükler, şekiller, harfler, sayılar, malların biçimi veya ambalajları gibi çizimle görüntülenebilen veya benzer biçimde ifade edilebilen, baskı yoluyla yayımlanabilen ve çoğaltılabilen her türlü işarettir.

Net Patent olarak Adana ve İstanbul şubelerimizde Marka tescil sürecinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Tescil Süreci

Marka Patent Hizmetleri

Marka Tescil Başvur

Web Tasarım, Yazılım

İşletmenizin ve markanızın tanıtımı için dijitalleşmenin hızla ilerlediği bir dönemde intertte bulunur olmanız çok önemli.

Web sitenizin kalitesi ve içeriği ile potansiyel müşterilerinizi etkileyebilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

İşletminizin ihtiyacı olan web tabanlı yazılımlarla verimliliğinizi arttırabilir ve veri analizleri yaparak karlılığınızı ve sürdürülebilirliğinizi sağlayabilirsiniz.

Web Siteniz Olsun!

Hibe, Destek Danışmanlık

Çağımızda ticari hayatta var olmak sürekli iyileştirme ve yenilikle mümkündür. Ancak bunu sağlamak için işletmelerin her zaman yeteri kadar kaynağı olmaz.

Yeni işalanlarına girmek, Ar-Ge yenilik yapmak, kapasitenizi arttırmak, reklam ve tanıtım yapmak gibi faaliyetleriniz için Devlet desteklerinden faydalanabilirsiniz.

Kobi Proje, KOBİGEL, Kalkınma Ajansı, Girişimcilik, Kırsal Kalkınma, IPARD, Avrupa Birliği Destekleri için ihtiyacıız olan projeleri hazırlamanıza destek oluyoruz.

Projenizi Hazırlayalım!

KOBİ Eğitim, Danışmanlık

Ürün ve hizmetlerinizin üretimini verimli, kaliteli ve zamanında yapabilmek için bir yönetim sisiteminiz olmalı.

Yönetim sistemleri, verimlilik, insan kaynakları, işveren markası, proje yönetimi, yazılım projeleri alanlarında eğitim ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Stratejik planlama, satış, pazarlama, finansal yönetim, bütçeleme, zaman yönetimi, İSG alanlarında konusunda uzman eğitmenlerle size katkı sağlamaya çalışıyoruz.

Eğitim ve Danışmanlık İçin
 • 16
  Yıl

  Endüstri Mühendisi

 • 1000
  +

  Tamamlanan İş Sayısı

 • #01

  Türkiye'de İlk Onlineisg.com

 • 10
  +

  Kazanan Destek Projesi